Už vás nebaví ustavičně někde něco sbírat nebo hledat? Chcete tento problém jednou pro vždy vyřešit a mít drobné předměty, sypké materiály či potraviny pod kontrolou? Potom vám zajisté udělají radost uzavíratelné zip sáčky.
Jejich největší výhoda spočívá nejen v tom, že obsah můžete snadno a rychle uzavřít, ale také v tom, že vidíte, co daný pytlík obsahuje a ještě ke všemu jej můžete využívat opakovaně.

sáčky uzavíratelné

Posuvný jezdec vám usnadní uzavírání a otevírání a zajistí komfort při manipulaci s pytlíkem. Obsah se již nikdy neztratí ani nevysype a vy si ještě k tomu udržíte pořádek. Navíc zachováte dlouhodobě i kvalitu samotného obsahu.
Díky různým velikostem můžete do nich ukládat různé drobné předměty jako například součástky, kancelářské potřeby, mince, šperky či dokonce sypké materiály třeba koření a podobně. U větších rozměrů je možné do nich vkládat textilní materiály, tiskoviny a další různorodý obsah.

Igelitové a přes to ekologické

Pytlíky, které patří k oblíbeným obalovým materiálům, jsou sice igelitové, ale i přes to ekologické. Jak je to možné? Je to právě díky možnosti opakovaného využití, takže nevzniká tak odpad, ale další možnost využití.
Pytlíky lze snadno vyčistit a můžete do nich opět vkládat potřebný obsah. Kvalita obsahu zůstane zachována i díky odolnosti pytlíků proti vlhkosti, zápachům a dalším vnějším vlivům.

sáčky

Díky průhlednosti skvěle poslouží i jako obalový materiál pro obsah, který potřebujete vystavit třeba v obchodě. Můžete tak snadno rozdělit větší balení na více menších a zajistit tak sobě i třeba zákazníkům vyšší komfort a možnosti výběru.
V šuplíkách, na policích, stojanech či ve skříňkách bude najednou vládnout nevídaný pořádek a přehled o konkrétním obsahu. Využijete je i v kancelářských prostorách na praktické uložení drobných kancelářských spon, připínáčků, náplní a podobně.