Pořizujete si nový mobil Huawei P20 Lite a uvažujete nad tím, jakým jej obdařit ochranným krytem? Rádi bychom vám nabídli řešení velmi rozšířené a populární napříč všemi věkovými kategoriemi. Popularita je dána výrobní technologií, kvalitním materiálem – polyuretanovou eko-kůží a také velmi výhodnou cenou.

focení mobilem

Uvnitř knížkového pouzdra je vanička z TPU – objednáte-li si tento kryt na Huawei P20 Lite, uvnitř bude umístěna vanička z TPU, jemuž se mnohdy nesprávně přezdívá „silikon“. TPU je zkratka pro termoplastický polyuretan, zdravotně způsobilý, velmi odolný, pevný a přitom pružný materiál, z něhož se již mnoho let zhotovují jednoduchá „silikonová“ pouzdra. Ta se vkládají i do pouzder knížkových, takže tu máte v podstatě dvě pouzdra v jednom. Vanička zabezpečí mobil ze zadní strany a z boku a vpředu je chráněný zavíracími deskami.

žena s mobilem

Knížkové pouzdro má líbivý vzhled – když uchopíte knížkový kryt s mobilem do ruky, bude velmi příjemný na dotek, bude připomínat výrobek z pravé kůže, bude prodyšný, takže se vám na něj dlaně „nepřilepí“ a zároveň se vám jistě bude líbit svým vzhledem. Mít mobil chráněný ze všech stran před prachem a hrubým zacházením, a aby také samotný kryt dobře vypadal, jsou důvody, proč se úspěšně drží knížková pouzdra na trhu již dlouhou dobu.

Kryt za dobrou cenu – toužíte-li po speciálních krytech na mobily, které je chrání před pádem z velké výšky, jsou plně vodotěsné a prachotěsné a využitelné zejména na stavbách nebo při outdoorových aktivitách, musíte si také značně připlatit. Pro běžné každodenní využití většiny z nás, co se pohybujeme ve městě na nákupech, a nepracujeme v extrémním prašném a vlhkém prostředí, však postačuje právě kryt ve tvaru knížky, přezdívaný také jako „flip“. Pořídíte jej za velmi dobrou cenu, přibližně kolem dvou až tří set korun.