Tažné zařízení na Fabii https://www.amsa.cz/Fabia-III lze využít na tolik činností, že by bylo asi zbytečné je všechny vyjmenovávat. Přesto bychom vám rádi naznačili jednu z možností, která není natolik rozšířená, jako jsou kupříkladu obytné karavany a nákladní přívěsy. Máme na mysli nosič jízdních kol, jeden z nejvýznamnějších objevů automobilového průmyslu, jež přispívá k pevnějšímu zdraví nás všech.

Lužnice v Bechyni

Máme pro vás zajímavý tip, jak prožít volné dny, aby byly pro vás atraktivní, abyste je rádi někdy v budoucnu zopakovali, a abyste si také uvědomili, jak prospěšná je cyklistika, zvláště v dnešní hektické době plné stresu a shonu.

Máte-li namontované homologované tažné zařízení, bez problémů na něj můžete nainstalovat nosič kol s nosností až pro čtyři silniční, treková či horská kola nebo elektrokola, nosnost je obvykle omezena vertikální nosností samotného kulového čepu. Značnou výhodou této technologie je snadná montáž držáku kol i samotných bicyklů, provádíte ji nízko nad zemí, nemusíte nic zvedat do výšky a riskovat pád nějakého dílu na střechu či přední sklo vozu.

Využijte cyklostezek v tuzemsku

V souvislosti s Covidem-19 se dnes mnozí z nás orientují ve výběru dovolené na Českou republiku a je to dobře, neboť se tím nevystavujete tolika restriktivním opatřením a zároveň si uvědomíte, že naše země patří k nejkrásnějším na světě. Je tu tolik překrásných památek stavebních i přírodních a tak vám namátkou můžeme některé z nich doporučit.

most Duha v Bechyni

Patříte-li spíše k rekreačním cyklistům, kteří si chtějí užít přírodních krás kolem sebe, vydejte se na Táborsko a Soběslavsko k řece Lužnici, terén je jen mírně zvlněný, nenáročný a hlavně velmi atraktivní. Dýchne tu na vás úžasná, poklidná atmosféra a je tu i dostatek záporných iontů díky vyšší vlhkosti, odpařované z říční hladiny.

A která místa byste neměli přehlédnout? Hradiště a rozhlednu Svákov, obce Skalice a Roudná, přírodní park Ostrov Markéta, řetězový most Stádlec, Matoušovský mlýn, Riviéru a tábořiště Harrachovka u Tábora a unikátní technickou památku most Duha v Bechyni.