Pokud neznáte mašinku Tomáše, tak jste nejspíš v posledních letech nesledovali dětské pořady, ani jste nebyli v žádném hračkářství. Mašinka Tomáš se totiž rozšířila před nějakým tým rokem a má velký úspěch do dnes. Mimo Českou republiku ohromila i děti v zahraničí a její obliba neustále stoupá. Nejvíc teď frčí mašinka Tomáš na baterie https://www.masinka-tomas.cz/c/trackmaster-motorized-railway-masinka-tomas, která se stala senzací a každé malé dítě jí musí mít.

Mašinka (2)

Za našich mladých let budeme jen těžce tápat po tom, jaká hračka byla na baterie. V naší době to byly ojedinělé hračky, které fungovali na jednoduchém principu. Byl to většinou plyšový medvěd, nebo jiná hloupost, která moc dlouho nefungovala. V dnešní době jsou však všechny technologie úplně jinde a většina hraček je nyní napájená elektřinou. Aby také ne, děti si na tuto technologii zvykly a určitě by nic nebrali zpátky. Ovšem jsou i takové děti, kteří rádi propagují staré hračky, které stále neztratili svůj šmrnc.

Mašinka (3)

Mašinka Tomáš ale není jen tak obyčejná hračka, její obliba totiž stoupla zároveň se spuštěním dětského seriálu, kde hraje mašinka hlavní roli. Tomáš má v této pohádce obličej a dokonce dokáže i mluvit. V jeho příběhách prožívá spoustu zajímavých věcí, ale také se mu naskytují problémy, které musí na své trati řešit. Na jeho cestě mu však pomáhají věrní kamarádi, kteří se mu snaží pomáhat a problém odstranit. Vždy všechno dobře dopadne a mašinka Tomáš se může vrátit do svého depa, kde se odebere ke spánku.

Na webových stránkách mašinky můžete zakoupit všechny hračky, na které si vzpomenete a to včetně školních potřeb, oblečení, povlečení a dalších věcí. Pokud tedy sháníte hračku pro své dítě k narozeninám, tak se určitě pozastavte nad touto mašinkou. Zaručeně bude Vaše dítě rádo a zažije s ní mnoho zábavy a pěkných chvil.