Většina z nás, ať už se jedná o podnikatele nebo „běžného smrtelníka“, čímž nechceme říct, že podnikatelé nejsou běžní smrtelníci, zažil to, že potřeboval přestěhovat větší nebo menší předmět. A samotnému se to nějak nepodařilo. Většina lidí určitě zažila i stěhování se z jednoho bytu či domu do druhého a někdy i třetího a tak dále… Jakou jste volili metodu, chtěli jste své věci i do nového domova nebo jste je všechny na místě prodali nebo vyhodili a do nového domova jste si koupili všechno nové? Nebo jste podnikatel a stěhoval jste někdy Vaši firmu a je jedno jestli do většího či menšího. Zkrátka stěhování je už samo o sobě poměrně stresující a vyčerpávající záležitost, navíc, když Vaše stěhovací firma nedodržuje termíny, je všude opožděně, půlku věcí Vám přiveze pomlácených, tvrdí, že to tak už určitě muselo být a za tohle všechno si řeknou částku, která je opravdu nepřijatelná a v případě reklamací se se stěhováky nedá mluvit. Zažili jste to?

Není stěhováků jakko stěhováků.

Pokud ne, můžete být rádi, pokud jo, vadí nám, že takové firmy dělají špatné jméno stěhovákům obecně a tím pádem se stěhovacím firmám raději co nejvíce vyhýbáte. Tak teď už nemusíte, zabýváme se nejlevnějším stěhováním v Praze, jsme firma Stěhování Mamut. Jsme profesionální stěhovací firma, která se nebrání stěhování ničeho, pokud máte klavír, který s sebou určitě do nového domova chcete nedělá nám to sebemenší problém. Na výběr máte z několika různých velikostí aut od nejmenších až po opravdu velká, zároveň si i s velikostí vozu vybíráte, kolik stěhováků má rovnou s vozem přijet.

Přestěhujeme všechno

Za stěhování po městě neplatíte ani o korunu navíc a celý seník znáte předem, takže Vás nemůže nic překvapit. Pokud si sám nejste jistý, jak by stěhování mělo proběhnout nabízíme Vám i služby našeho stěhovacího technika, který vše spočítá, doporučí Vám nejvhodnější vůz, počet pracovníků a naplánuje i časy, kdy, co proběhne, a to vše zcela zdarma v ceně stěhování. Přesvědčili jsme Vás o tom, že všichni nejsou stejní? Tím pádem se na Vás budeme těšit při dalším stěhování.