V životě potřebujeme často přepravit velké množství věcí, ale autem se to vzhledem k ztrátě času rozhodně nevyplatí. Půjčení dodávky je nejlepší řešení. Půjčit si dodávku je hračka

Efektivní řešení

Pokud potřebujte dodávku jen jednou za čas, tak se ji rozhodně nevyplatí kupovat, protože pořizovací cena spolu s náklady na provoz je opravdu vysoká. Kdežto za půjčení zaplatíte nízkou jednorázovou cenu, která se opravdu vyplatí. Zároveň u ní máte naprostou jistotu, že je vůz pravidelně servisován a ve výborném technickém stavu. A proto si můžete být naprosto jistí, že při cestování budete v naprostém bezpečí a šťastné kilometry budou ubíhat velice rychle.

interiér dodávky

Všechny zapůjčené dodávky mají dálniční známku, což výrazně zrychlí veškeré cestování. Samozřejmostí jsou veškeré papíry jako papíry pro provoz na pozemní komunikaci. Jsou doplněny o pojištění, kdyby se náhodou cokoliv vozidlu stalo. Vybírat můžete hned z několika modelů, přičemž každý je vhodný na něco jiného. Vyberete si nejen pokud chcete například stěhovat, protože je varianta i pro přepravu osob, což je ideální pro přepravu třeba dělníků na stavbu.

Ford Transit

Hned v první větě o tomto voze rozhodně musíme potvrdit, že se jedná o pracanta, kterého jen tak něco neskolí. Zaměříme se konkrétně na model Ford Transit L2H2 Rentcarservise, protože ten má rozhodně co nabídnout. Uvnitř nalezneme 8 míst, což je ideální pro odvezení například dělníků, a ještě k tomu potřebného nářadí. Pokud většinou jezdíte s osobním automobilem a na dodávky si moc netroufáte, tak zde se nemáte čeho bát, protože výhled z pohledu řidiče je výborný. I přes velký počet sedaček se do něj pohodlně nastupuje díky posuvným dveřím. I přes jeho délku s ním hravě zacouváte, protože má senzory a parkovací kameru. Příjemně překvapí i motor, protože ten dostal nové turbo a pár nových úprav, díky čemuž dosahuje motor výkonu 103 kW.

TDi turbodmychadlo

Rozvodně potěší i jeho slušná spotřeba, za kterou se nemusí stydět ani před konkurencí. Uvnitř nečekejte luxus, ale interiér, který bude stále bytelný i za stovky tisíc kilometrů.