Každá z nás dodržuje intimní hygienu, jsme zásobené intimním mýdlem a umíme naše intimní partie udržovat čisté a zdravé. Ovšem i přesto, v jak moderní době žijeme, by naši gynekologové mohli vyprávět, s jakými zrůdnostmi se za svou praxi setkávají. Abychom se ujistili, že ani vy neděláte některou ze základních chyb, rozhodli jsme se o tom napsat dnešní článek.
oblečená ve vaně
–          Ne vždy se jedná o nehody
Občas mají ženy pocit, že obyčejné bezpečné erotické hračky jsou příliš mainstreamové, a tak se rozhodnou si ložnicové hrátky něčím ozvláštnit. Ne vždy jsou pak připraveny na následky svých činů.
potřeby na koupel

Vyhněte se obyčejnému mýdlu!

Péče o vaše intimní oblasti je velmi důležitá, to je snad zřejmé. Čistota rovněž. Ovšem pokud vás napadne vyčistit si tuto oblast obyčejným mýdlem, musíme vás zarazit. Máme pro to hned dva důvody. Prvním je, že je tato oblast vysoce citlivá a mohly byste si způsobit velmi nepříjemné pálení a svědění. Tento nepříjemný pocit není radno zažít, opravdu si to budete pamatovat. Druhým důvodem je to, že pochva i poševní vstup si uchovávají neměnnou hladinu PH, které byste mohli obyčejným mýdlem poškodit nebo změnit. To by znamenalo, že byste byla náchylnější k nejrůznějším bakteriálním a virovým onemocněním.

Ovoce nebo zelenina může vypadat lákavě

Zvlášť některé druhy ovoce, které přímo svádějí k tomu, aby byly použity pro intimní hrátky, jako je například banán nebo okurka. Avšak ne všechno, co jste viděla v pornografickém videu, je dobrý nápad. Celá tato záležitost je vysoce nehygienická.
barevné paruky

Máte pocit, že odbarvené chloupky jsou cool?

Je to zajímavý trend, který k nám dorazil z Ameriky, doufejme, že se nerozšíří. Každopádně, kdyby vás napadlo, že si chcete změnit barvu intimního porostu, snad vás nenapadne k tomu použít barvu na vlasy! Tato chemikálie je nebezpečná a leptavá, a nejenom že si můžete ublížit, opět změní PH prostředí, ale také se můžete dlouhodobě poranit!