Jsou věci které prostě unosíte a využijete ať nosíte jakýkoli styl oblečení. Některé kousky jsou natolik nadčasové, že je můžete nosit od puberty až do důchodu a nikdy nevyjdou z módy. Jaké to jsou? Nemějte přeplněný šatník, stačí základ.

Basic trička

Basic jednobarevná černá a bílá trička jsou základ. Můžete je nosit jen tak ke kalhotám, riflím nebo třeba k sukni. Unosíte je i pod košili do práce, nebo jen tak na doma. Proč zrovna černé a bílé? Protože se naprosto skvěle kombinují s jinými věcmi, které v šatníku máte. Sukně, kalhoty, nic není problém, když máte co nahoru.

bosé nohy

Hladké spodní prádlo

Hladké spodní prádlo je základ právě pod upnutá trička a kalhoty. Ideálně hned v několika barvách. Pod bílé oblečení potřebujete nějaké tělové prádlo, pod černé prádlo zase černé prádlo, a klidně i nějaké barevné pro radost ale to už je navíc. Základ je tělové a černé. Dejte si také pozor, abyste pod světlé oblečení nenosila tmavé spodní prádlo, které by prosvítalo a prozrazovalo příliš.

Pořádná kabelka

Kvalitní a dobrá kabelka je základ, tu musí mít doma každý. Kvalitní černou koženou kabelku unosíte kamkoli, je totiž univerzální a vypadá skvěle pořád. Nebojte se pořídit si opravdu pravou koženou kabelku, která nadělá spoustu parády. Musíte se o ni ale pořádně starat. Péči o kabelku vám vysvětlí v obchodě, kde ji koupíte, měli by tomu rozumět.

kožená kabelka

Džíny

Nadčasové a pohodlné, to jsou džíny, které se nosí již desítky let a stále jsou v módě. Sice se mění styl, který se akorát zrovna nosí ale základ je pořád stejný. Neberte žádné odrbané kousky, spíše kupte základní kalhoty, které nemají žádné zdobení a dobře vám sedí. To je totiž základ, aby vám ty kalhoty seděly a cítila jste se v nich dobře, i když v nich budete celý den v práci. Skvělou variantou jsou třeba džíny s vysokým pasem, které působí velice elegantně.