Každý z nás by chtěl mít zuby jako perly. Jenže pokud chcete mít takové zuby, je potřeba se o ně i náležitě starat. Nejméně dvakrát denně bychom si měli čistit zuby a také bychom neměli zanedbávat mezizubní čištění. Velkou roli hrají také potraviny, které jíme a také genetické vady. Pokud už nějakou dobu sháníte zubař, ale nemůžete žádného najít, tak se obraťte na novou kliniku, které se nachází na Praze 10, Vršovice.

zubař

Soukromí zubař Praha Clinicplus, Vám nabídne odbornou péči o Vaše zuby a také kompletní péči o ně. Na jednom místě zde najdete rentgen, dentální hygienu, nebo třeba bělení zubů. Vše je v jedné budově a nebudete tak muset nikam přejíždět. Samozřejmostí je že se zde dělají i preventivní prohlídky a navíc klinika nabírá nové lidi a to bez rozdílu věku. Pracuje zde profesionálně odzkoušený personál, který se neustále zlepšuje a nabírá nové zkušenosti. Ordinace je kompletně nově vybaven a zubaři zde pracují s tím nejlepším možným vybavení. Veškeré zákroky jsou bezbolestné a provedené do posledního detailu. Také se zde budete dobře cítit, protože klinika nepřipomíná žádnou ordinaci, ale spíše kavárnu, která Vás povzbudí.

zubař (2)

Tato klinika se nachází ve Vršovicích, kam se pohodlně dostanete automobilem, tramvají a také autobusem. Zaparkovat můžete kousek od kliniky a dojít 5 minut pěšky. Navíc parkování je obchodního centra Eden, takže po zákroku si můžete pohodlně nakoupit oblečení, nebo potraviny. Navíc se nemusíte bát, že byste tady nechali velké peníze, klinika totiž nově spolupracuje s pojišťovnami. Týká se to všech státních pojišťoven a také pojišťovny Maxima a VZP. Registraci nově můžete udělat online a to i s termínem návštěvy. Nemusíte se tak dostavovat až na kliniku.

Pokud tedy nemáte momentálně zubaře, tak neváhejte a nově se registrujte na této klinice. Určitě Vám zde pomohou a vy budete mít opět zdravé zuby.