Zvěčnit krásné okamžiky je důležité – obzvláště pokud se jedná o tak významný den, jako je svatba. Pokud tedy i vy v nadcházejících, dnech, týdnech, nebo měsících tuto jedinečnou událost plánujete a chcete si nechat zvěčnit tyto okamžiky na fotografiích, máme pro vás pár nápadu!

svatební fotograf

V první řadě byste si měli uvědomit, že vše je o fotografovi. Výborný fotograf dokáže udělat nádherné fotky i za špatného počasí, nebo i v nepříznivém prostředí. Zkrátka, správná volba je klíčová. Pokud vy jakéhokoliv vyhledávače napíšete například fotograf ostrava https://vlcekjan.cz/, vyběhne vám opravdu hodně příspěvků. Jak tedy poznat, který je ten nejlepší? No popravdě úplně jednoduše. Vždy si musíte rozkliknout webové stránky, nebo potažmo portfolio daného fotografa. Zde si pak podívejte na předešlé fotografie, které dělal. Pokud se s daným stylem nebudete ztotožňovat a nebudou se vám fotografie líbit, určitě si takového umělce nenajímejte jen kvůli nízké ceně. Mohli byste být zklamní.

Také je velmi důležité, aby se vám líbil styl focení a abyste si s daným umělcem sedli i lidsky. Přeci jen tento člověk s vámi bude trávit celý váš svatební den, určitě tam tak nechcete mít někoho, s kým si nerozumíte, nebo je vám nesympatický. Ačkoliv se jedná o drobnost, myslet na ni, se opravdu vyplatí.

fotící žena

No a co by vám fotograf měl vyfotit? Odpověď je úplně jednoduchá – cokoliv budete chtít. Nejčastěji se jedná o ranní přípravy a oblékání nevěsty do šatů, obřad, hostinu, párové novomanželské focení a výzdobu, ale dobrý fotograf vám vyfotí prostě všechno, co si řeknete. Chcete mít na fotografiích spíše hosty než sebe? Neměl by to být problém! Chcete vyfotit psa? Opět by to měl jít!

Zkrátka a jasně, myslete na to, že fotograf v tomto významném dni je pro vás, ne vy pro něj. No a výsledek bude vždy perfektní, to nám můžete věřit.