Hypotéka, Hypoteční úvěr

Hypotéka je finanční nástroj od státu. Hypotéka, se nejčastěji využívá na nemovitosti. Ať už na koupi pozemku, rodinného domu, bytu v panelákovém domě, nebo samotnou rekonstrukci, již koupené nemovitosti. Hypotéka, je dnes pro nás, již nezbytnou součástí života. A každý jedinec, by si přál mít své vlastní bydlení, na které není možné dosáhnout vlastní rukou, pokud se nacházíme v průměrné střední vrstvě společnosti.

Inflace

Inflace je pro naši společnost, nezbytná součást bytí. Bohužel, jsme momentálně v situaci, kdy je inflace vyšší než si my, jako stát můžeme dovolit. Proto je také daleko těžší, dosáhnout na splnění kritérií u bankovní hypotéky.

Graf inflace v České republice

Druhy hypoték v ČR

Nejvíce schválenou hypotékou, je samozřejmě bankovní hypotéka, která je na 100% prověřená, a nejedná se o žádný finanční podvod. Proto, by si měl každý zájemce o hypotéku, pečlivě prověřit, kde si chce nechat hypotéku sjednat. Dnes, již existuje mnoho druhů nebankovních hypoték, které můžete nalézt na naši webové stránce, kde se jistě dozvíte více informací, které potřebujete vědět.

Bankovní hypotéka

Banky, jsou s výběrem svých potencionálních obdržitelů hypoték, velmi skeptické. Málo kdo, má vůbec šanci na dosažení kritérii, které si banka nastavila.

Hypotéka

Hypotéka bez registru, je založena na principu, že se neposuzuje do registrů žadatele. Tudíž má hypotéka bez registru, daleko menší kritéria, do kterých je častokrát snadné, se opravdu vejít. Jediné, co hypotéky bez registru vyžadují, je doložit příjem a bonitu žadatele, abychom Vám pomohli, se nedostat do dluhové pasti. Což může být pro většinu lidí velká výhoda, například ti, kteří ještě nemají vybraný pozemek či nemovitost, popřípadě sjednanou rekonstrukci. Prakticky, si s hypotékou můžete naložit tak, jak zrovna potřebujete. Dokonce, hypotéky bez registru, mají daleko snazší formuláře a čekací dobu na hypotéku, než bankovní sektory.