V dnešní době by to bez mobilního telefonu ais nešlo. Společnost je celkově nastavená tak, že mobilní zařízení je nedílnou součástí každého normálně žijícího člověka. Mobilní telefony nám v mnoha případech dokáží opravdu hodně pomoci, či nám ulehčit život v mnoha směrech. Dnes se společně podíváme na některé bezplatné aplikace, které si můžete bezplatně stáhnout do každého chytrého mobilu a díky tomu si ulehčit například některé aktivity, či si ušetřit spoustu času.  

Hamburger

Aplikace fastfoodů 

Pokud jste fanoušek tohoto typu restauračních zařízení, určitě byste si měli takovou aplikaci ihned pořídit. Díky aplikaci bude vše ohledně vašeho nákupu v restauraci mnohem jednodušší. Velkou výhodou je zaprvé to, že pokud aplikaci vlastníte a založíte si účet, tyto restaurace vám jako odměnu budou občas posílat výhodné kupóny na jejich zboží. Například nějaké jídlo můžete díky tomu koupit až za poloviční cenu. Další velkou výhodou je možnost objednání si jídla domů, v aplikaci máte vše hezky přehledné, pouze si vyberete, jaké jídlo si dáte a objednáte si jej na určitý čas k vám domů. Pokud prodejnu chcete navštívit sami, ale nemáte například rádi dlouhé fronty a čekání, s tímhle vám tyto aplikace mohou taky pomoci, a to díky možnosti, před objednání si jídla na určitý čas. Poté do restaurace v tento čas přijdete a vaše zásilka na vás již bude čekat. 

Akustická kytara

Ladička kytary 

Tuto aplikaci využijí hlavně lidé, kteří se pohybují okolo hudebních nástrojů. Tato aplikace vám může ušetřit peníze, protože si nemusíte kupovat klasickou ladičku na kytaru, která není úplně nejdražší záležitost, ale pokud je tato možnost, myslím, že raději každý z nás ušetří. Ladění kytary přes aplikaci je opravdu velice jednoduché, pouze si nastavíte, jaký tón chcete na určitou notu nastavit a poté brnkáte na strunu, aplikace vám ukazuje, jak se oddalujete či přibližujete k vámi zvolené tónině.