Vzpomínám si, když jsem byla v obchodě a nakupovala jsem různé sváteční dobroty a taky ozdoby. Protože blížily se Vánoce a já jsem si řekla, že bych taky chtěla, aby moje Vánoce vypadaly opravdu perfektně. Protože jsem totiž taková milovnice světýlek a všech svátků, které jsou v roce, tedy kromě Velikonoc. Velikonoce opravdu nechápu, nemám je vůbec ráda a neznám snad žádnou ženu, která by úplně zbožňovala tento velikonoční svátek. Vážně nerozumím tomu, že je my ženy musíme dávat mužům nějakou odměnu za to, že nás zmlátí nějakými pomlázkami. Vůbec tohle nemám ráda.

Vycházím se všemi.

Jako malá holka jsem byla zase ráda, že jsem s dědečkem mohla plést pomlázku. To je snad jediné, co mě na tom bavilo. Protože dědeček vždycky pletl opravdu krásné pomlázky, a to vždycky různých tvarů. Uměl taky plést hranaté pomlázky a potom taky klasické kulaté oválné pomlázky. A mě to opravdu hodně bavilo a jsem ráda, že mi tohle dědeček naučil. Myslím si, že takovéto vztahy v rodině by se měli udržovat samozřejmě všude, protože pokud člověk nemá zdravé a krásné vztahy v rodině, tak potom tím člověk trpí. A jenom on sám, ale i zbytek rodiny.

Chce to pěkné vztahy.

Kolikrát znám taky případy, kdy se třeba lidé na nějakém svátku pohádali, například na Vánoce, kde potom vztahy opravdu ochladly. A věřte mi, že potom náprava vztahu je velice složitá. Protože jsou lidé, kteří nechtějí ustoupit ani jeden, takže potom veliký problém, aby se člověk udobřil a rodinné vztahy se zase zlepšili a byly v pohodě. A jaké vztahy v rodině máte vy? Ne, že bych chtěla vyzvídat, tohle vůbec ne, ale je to jenom tak pro zajímavost. Taky jsme dělala průzkum mezi sedmdesáti lidmi a třicet dva lidí mi řeklo, že v rodině mají tak zvanou černou obci, která se ráda hádá s ostatními. Opravdu bych doporučila každému, aby vztahy v rodině udržoval co nejlepší. Opravdu vím, o čem mluvím.