Pořád slyšíte kolem sebe o led osvětlení, které je tak výhodné a úsporné, ale Vás ty řeči rozčilují? Cožpak jsou ti lidé slepí a nevidí, kolik stojí pořízení takových led žárovek? Vždyť to jsou nehorázné ceny! A do toho tedy Vy nepůjdete!

bodovka

Možná svůj postoj změníte.

Když je to všechno tak nehorázné, proč si led žárovky lidé stále kupují a nemohou si je vynachválit? Nebylo by na škodu, kdybyste své postoje k úsporným LED žárovkám malinko přehodnotil. Takzvaný zakopaný pes bude zřejmě úplně někde jinde. Nenapadlo Vás, že slovo úsporné je pro pořízení LED osvětlení to nejpodstatnější. A pokud to v praxi funguje, potom je asi prvotní investice zanedbatelná.

A když se Vám podaří pořídit nejlevnější led žárovky na trhu, potom byste mohl slavit hned dvakrát! Protože jste vyhrál!

Protože se Vám prvotní investice vrátí daleko dřív, než těm ostatním.

Není na čase, abyste skutečně začal také uvažovat o nejlevnějších LED žárovkách? To už by se mohlo vyplatit, nemyslíte?

Pokud se ovšem stále šťouráte v té prvotní investici a částkou za samotný provoz, potom vezměte kalkulátor a chopte se jednoduchých počtů.

Pokud se rozhodnete pro LED osvětlení, samozřejmě, že musíte s vyšší investicí počítat. Ale věřte, že výpočty za následný provoz s nejlevnějšími led žárovkami Vás utvrdí v tom, že se skutečně jedná o úsporu! A ne malých rozměrů!

Nejde tedy o výzvu, kterou byste měl chytit za pačesy?

Spočítejte si tedy provozní náklady na běžné svícení s obyčejnými, klasickými žárovkami. Potom náklady spojené s provozem nejlevnějších LED žárovek a porovnejte. Pro úplnost si můžete samozřejmě spočítat i náklady spojené s provozem běžného led osvětlení. To jsou ale rozdíly, https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/rozd%25C3%25ADly viďte? A to stále počítáte jen hypoteticky.

prasátko

Nechcete už také konečně patřit k těm lidem, kteří obdivují výhody takového osvětlení? Nechcete už konečně povolit a také spořit? Litovat rozhodně nebudete!