Bydlíte v malém podnájemním bytě a každý měsíc posíláte svému nájemci nehorázně vysokou sumu za své stísněné bydlení, které si vlastně ani nemůžete pořádně zvelebit? Pokud vám tento stav nevyhovuje a rádi byste jej změnili, vsaďte na mobilní domy. Jedná se o řešení, které je finančně dostupné úplně pro každého. Na rozdíl od klasických bytů a domů nebudete muset kvůli mobilheimu Praha žádat o hypotéku, která by vás po celý zbytek vašeho života svazovala. Budete si naopak moci užívat komfortu vlastního bydlení na vlastním pozemku, což se nedá s ničím jiným srovnat.

peníze

Jestliže o mobilních domech a bydlení v nich slyšíte poprvé, pak se vám jistě pochopitelně v hlavě rojí celá řada otázek o tom, jak takové bydlení vlastně vůbec vypadá, a kolik peněz stojí. Pokud jde o cenu mobilních domů, tak si je můžete pořídit již za několik stovek tisíc, což je poměrně nízká a dobře dostupná suma pro všechny, která se nedá s cenami běžných bytů a zděných staveb vůbec srovnávat.
Pokud jde o to, jak takový mobilní dům vypadá a jak je zařízen, můžete si jej představit zhruba ve velikosti klasického panelového bytu.

domek

Může být i menší či větší, čistě podle toho, jaké nároky na bydlení máte. Od velikosti domu se samozřejmě bude odvíjet i jeho cena. A pokud jde o vnitřní dispozice takového mobilního bydlení, tak ani ty se výrazně neliší od těch v panelovém bytě. Najdete zde koupelnu, kuchyni, obývací pokoj i ložnici. A opět platí, že konkrétní dispozice a vybavení záleží na vašich přáních a potřebách. Můžete si zvolit jednoduché a levné vybavení, stejně tak jako drahé a luxusní prvky pro náročné. A to pokud jde o podlahu, výmalbu, vytápění i veškeré interiérové prvky. Za více než přijatelnou cenu tak můžete získat bydlení, které bude splňovat i vaše nejnáročnější představy o bydlení, a které vám budou všichni okolo závidět.