Mořská sůl do každého bazénu, tak by mohl znít titulek tohoto tématu. Mořská sůl se podobně jako jiná chemie do bazénu používá na čištění a úpravu bazénové vody. Použít se dá ve všech typech domácích klasických bazénů, které máte doma na zahradě. Ať už máte větší nebo menší, kulatý či hranatý, nad zemí nebo zabudovaný v zemi.
1. Do bazénů vybavených salinizační jednotkou se používají zcela běžně, protože zde probíhá elektrolýza připraveného solného roztoku. Dávkování se v takovémto případě pohybuje přibližně v množství 5 kg/m3.
2. Sůl do bazénů se však také dá použít i v případě, že nemáte vybavený bazén salinizační jednotkou, protože ji můžete přidat i do jakéhokoliv jiného běžného typu. Samozřejmě musíte dbát na správné dávkování, protože zde hrozí korodování některých materiálů. plavec

Kvalita zpracování – jaký má výsledný efekt?

Kvalitní soli vám nezpůsobí nepříjemné žluté zabarvení, jako by to udělala například sůl kuchyňská. Mezi kvalitní se řadí rozhodně italská mořská sůl. Má velikost zrna 1 až 2mm a neobsahuje jodidy ani jiné znečišťující látky. Z evropských moří se řadí mezi špičkové typy také portugalská značka Vatel, která je v potravinářské kvalitě.
Co znamená absence jodidů? Jodidy nám běžně způsobují nepříjemné žluté a hnědé zabarvení vody, proto je důležité, aby kvalitní mořská sůl neobsahovala takovéto látky, které by nám zapříčinily žloutnutí a hnědé zabarvení vody v našich domácích podmínkách.
Pohodlí jako u moře
Udělejte si pohodlí jako u moře. Voda vás bude příjemně nadnášet a bude mít blahodárné účinky na vaše tělo. Dopřejte si příjemné prostředí, jako kdybyste leželi na pláži. Podporuje kůži a můžete podobnou sůl využít i na koupání ve vaně u vás doma. Nechcete se pro jednou také hýčkat příjemnou strukturou slané vody. salt