Už žádné sezení jenom u počítače? Chtěli byste si vyzkoušet na vlastní kůži jaké to je střílet ze zbraně? Lasergame je místo plné adrenalinu, napětí, zábavy a střílení. Hráčské doupě se nachází v našem hlavím městě v Praze. Základní jsou dvě arény. Jedna z nich je vhodná pro větší počty hráčů, nazývá se Tajemný labyrint. Moderní prostředí plné různých zákoutí. Ty hráčům pomohou se skrýt nebo pálit z úkrytu. Nezůstávejte na místě však příliš dlouhou, nebo vás nečekaně nepřítel může zaskočit a překvapit ze zálohy. Druhou variantou jsou Aztécké ruiny. Historické prostředí plné starodávných ruin a také přírody. Ideální v případě menšího počtu hráčů.

DSC_0199

Pokud schytáte ránu, není, čeho se obávat. Laserový paprsek je pouze světelný, takže nezpůsobuje poranění ani žádnou bolest. Zásahy zaznamenává vesta, kterou budete mít na svém těle. Proto je hra ideální v případě dětí, dospělých, hráčských nadšenců počítačových her, kteří si chtějí vyzkoušet střílečku naživo nebo třeba i kamarádů, se kterými chcete zabít volný čas.

Na výběr je z 11 herních kombinací

Výběr základní arény je jenom první volba, kterou učiníte. Jako další je na výběr z herních módů. To podle toho, jestli jste začátečníci, pokročilí nebo experti. Pro každého se tu něco najde. Chceme vyhovět všem požadavkům, takže proto poskytujeme i různé verze hry. Skvěle se tedy pobaví začátečníci u něčeho méně náročného, ale také pokročili hráči, kteří hrávají pravidelně, nebo experti, kteří se vyznají v aréně i poslepu. Mód hry je tedy volně nastavitelný. Počet hráčů si můžete určit sami. Vytvoří se dva týmy a ty proti sobě soupeří.

IMG_8111ps

  1. Hra je vhodná pro kohokoliv, ať pro muže nebo i pro ženy, protože zásahy nebolí a k hraní nepotřebujete žádné speciální dovednosti. Domluvit se můžete s přáteli, spolužáky, kamarády, kolegy z práce nebo s rodinou.
  2. Střílet můžete kamkoliv, ale body se nepočítají. Přičítají se danému týmu až poté, co trefíte soupeře do vesty. Vestu má na sobě každý hráč a míří a střílí se právě do ní. Počet zásahů se samozřejmě zaznamenává. Vítězství máte na dosah ruky, stačí pořádně zamířit a pal! Zničte protihráče.